Partnerzy konkursu

 

Logo Fundacji Recal


Fundacja na rzecz Odzysku Opakowań Aluminiowych RECAL

Partner zbiórki puszek aluminiowych

Fundacja udziela wsparcia merytorycznego akcji zbiórki puszek. W trakcie jej trwania przekaże autorskie pakiety edukacyjne dla placówek biorących udział w konkursie, pomagające w zorganizowaniu lekcji na temat recyklingu, w szczególności dotyczące aluminium jako surowca wtórnego.

Na cele zbiórki puszek aluminiowych Fundacja przekaże 40 specjalnych kartonowych pojemników (pojemniki będą do odebrania w siedzibie Wydziału Gospodarki Komunalnej, ul. Legionów 220, w godz. 7.30-15.30). Na zakończenie konkursu przewiduje ona także przekazanie drobnych nagród dla uczestniczących placówek.

 


 

Logo Fabryki Cukierniczej Kopernik


Fabryka Cukiernicza KOPERNIK S.A.

Partner zbiórki nakrętek

Fabryka udziela wsparcia akcji zbiórki nakrętek. W tym celu dostarczy na potrzeby konkursu dedykowane kartony do zbierania wraz z odpowiednim ich oznakowaniem (kartony będą do odebrania w siedzibie Wydziału Gospodarki Komunalnej, ul. Legionów 220, w godz. 7.30-15.30). Podczas podsumowania konkursu, za zapełnione nakrętkami kartony przekazane na cele charytatywne placówki otrzymają ustaloną w regulaminie ilość kartonów pierników ufundowanych przez Fabrykę.

 


 

Logo MB Recycling


MB Recycling Sp. z o.o.

Partner zbiórki elektroodpadów

Partner udziela wsparcia technicznego akcji zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Przedsiębiorstwo bezpłatnie odbierze w czasie trwania konkursu elektroodpady przynajmniej raz w roku szkolnym z każdej placówki, która postanowi gromadzić ten rodzaj odpadów. Placówki zaangażowane w zbiórkę elektroodpadów w ramach konkursu otrzymają gadżety – ekologiczne upominki ufundowane przez firmę.