Zmiana terminu odbioru odpadów
08.11.2022

Święto Niepodległości - zmiana terminów odbioru odpadów

W okresie pomiędzy 10.11.2022 r. – 12.11.2022 r. zmieniają się terminy odbioru odpadów. Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o. o. w Toruniu informuje, że ze względu na Święto Niepodległości zmianie ulegną terminy odbioru odpadów.


Odbiór zmieszanych odpadów komunalnych (pojemniki zielone/grafitowe), bioodpadów (pojemniki brązowe) oraz odpadów zbieranych selektywnie odbędzie się w następujących dniach:

 

ODBIÓR ZMIESZANYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH (POJEMNIKI SZARE / ZIELONE):

Czwartek (10.11) – Odbieramy odpady tak, jak w każdy czwartek oraz opróżniamy połowę z tych pojemników, które zwykle obsługujemy w piątek tj. pojemniki z osiedli: Bydgoskie Przedmieście, Chełmińskie Przedmieście, Mokre, Na Skarpie, Osiedle Młodych i część Bielan (Osiedle Fałata), Rubinkowo, Wrzosy, Stare Miasto, Podgórz, Bielany, Grębocin.

Piątek (11.11.) – Dzień wolny.

Sobota (12.11) – Odbieramy odpady tak, jak w każdą sobotę oraz kończymy odbiór trasy piątkowej z osiedli Wrzosy, część Chełmińskiego (Działki TORPO), Jakubskie Przedmieście, Stare Miasto, Bielawy.

 

ODBIÓR BIOODPADÓW (POJEMNIKI BRĄZOWE)

Czwartek (10.11) – Odbieramy odpady tak, jak w każdy czwartek oraz opróżniamy połowę z tych pojemników, które zwykle obsługujemy w piątek tj. pojemniki z osiedli: Bielawy, część Chełmińskiego (Działki TORPO).

Piątek (11.11.) – Dzień wolny.

Sobota (12.11) – Odbieramy odpady tak, jak w drugą sobotę oraz kończymy odbiór trasy piątkowej z osiedli: część Rubinkowa (Działki PZWANN), Bielawy.

 

ODBIÓR ODPADÓW SEGREGOWANYCH (POJEMNIKI ŻÓŁTE, NIEBIESKIE I BIAŁE/ ZIELONE)

Czwartek (10.11) – Odbieramy odpady tak, jak w każdy czwartek oraz opróżniamy połowę z tych pojemników, które zwykle obsługujemy w piątek tj. pojemniki z osiedli: Na Skarpie, Jakubskie Przedmieście, Stawki (część północna i południowa), Bydgoskie Przedmieście, Koniuchy, Chełmińskie Przedmieście, Mokre, Rubinkowo, Wrzosy (w tym Jar).

Piątek (11.11.) – Dzień wolny.

Sobota (12.11) – Odbieramy odpady tak, jak w drugą sobotę oraz kończymy odbiór trasy piątkowej z osiedli: Podgórz, Wrzosy (w tym Jar), Chełmińskie Przedmieście, Na Skarpie,  Rubinkowo.