Odbiór odpadów śmieciarką
02.04.2021

Wielkanoc - zmiany terminów odbioru

Ze względu na Święta Wielkanocne, w okresie pomiędzy 5 a 7 kwietnia 2021 roku zmieniają się terminy odbioru odpadów. O zmianach planowanych odbiorów informuje Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o. o. w Toruniu.

Odbiór zmieszanych odpadów komunalnych (pojemniki grafitowe i zielone), bioodpadów (pojemniki brązowe) oraz odpadów zbieranych selektywnie odbędzie się w następujących dniach:

ODBIÓR ZMIESZANYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH (POJEMNIKI SZARE / ZIELONE)

poniedziałek (05.04) – dzień wolny.

wtorek (06.04) – odbieramy odpady tak jak w każdy poniedziałek oraz opróżniamy połowę z tych pojemników, które zwykle obsługujemy we wtorek tj. pojemniki z osiedli Kaszczorek, Wrzosy, Stawki Południowe, Bydgoskie Przedmieście, Rubinkowo, Na Skarpie, Chełmińskie Przedmieście i Zespół Staromiejski.

środa (07.04) – odbieramy odpady tak jak w każdą środę oraz kończymy odbiór wtorkowej trasy wywozowej z osiedli: Bydgoskie Przedmieście, Wrzosy, Na Skarpie, Kaszczorek, Podgórz, Rubinkowo, Chełmińskie Przedmieście, Mokre oraz Zespół Staromiejski.

ODBIÓR ODPADÓW SEGREGOWANYCH (TWORZYWO – METALE, SUCHE, PAPIER, SZKŁO)

poniedziałek (05.04) – dzień wolny.

wtorek (06.04) – odbieramy odpady tak jak w każdy poniedziałek oraz opróżniamy połowę z tych pojemników, które zwykle obsługujemy we wtorek tj. pojemniki z osiedli Winnica, Wrzosy, Mokre, Jakubskie Przedmieście, Chełmińskie Przedmieście, Podgórz.

środa  (07.04) – odbieramy odpady tak jak w każdą środę oraz kończymy odbiór trasy wtorkowej z osiedli: Wrzosy, Mokre, Jakubskie Przedmieście, Chełmińskie Przedmieście, Stawki, Czerniewice, Podgórz.

ODBIÓR BIOODPADÓW (POJEMNIKI BRĄZOWE)

poniedziałek (05.04) – dzień wolny.

wtorek (06.04) – odbieramy odpady tak, jak w każdy poniedziałek oraz opróżniamy połowę pojemników które zwykle obsługujemy we wtorek tzn. Wrzosy I, Rudak, Winnica, Jakubskie Przedmieście, Kaszczorek do ulicy Dożynkowej.

środa  (07.04) – odbieramy odpady jak w środę tzn. Osiedle Brzezina, Osiedle Pod Dębową Górą, Bydgoskie Przedmieście, Osiedle Fałata, Stawki oraz kończymy odbiór trasy wtorkowej z osiedli Wrzosy, Kaszczorek od ulicy Dożynkowej.